Ronnie Rexwall (Kv)

Kontaktinformation

E-post:
ronnie.rexwall@herrljunga.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gruppledare för partier Gruppledare för partier 2020-03-23 - 2022-10-13
Kommunfullmäktige 1:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Krisledningsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens myndighetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-11-29
Valnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31